Groeten uit Den Bosch

HomeStadswandelingGeschiedenisBinnendiezeSint-Jan's-HertogenboschBossche wijkenEvenementenLinksGastenboek

Jazz in DuketownBevrijdingsfestivalTheaterfestivalLevensliedKermisMaritiemOverzicht:200820092010

Evenementen

Levenslied 's-Hertogenbosch 2009

Guney van den Oetelaar (22) uit Den Bosch heeft zondag op het Festival van het Levenslied de talenjacht gewonnen. Hij werd uitgeroepen tot 'Typisch Talent 2009'. Hoewel het niet zo druk was als zaterdagavond was het ook zondag gezellig op de Bossche Markt. Toen het rond drie uur een beetje droog werd stroomde de vijf- à zesduizend bezoekers toe. Op het Levensliedfestival traden

onder meer John de Bever, Corry Konings, Dries Roelvink en Stef Ekkel op. Van den Oetelaar won de talentenjacht met het nummer 'Leef als een zigeuner' van Nederlandstalige zanger Frank van Etten.

        

           

Van den Oetelaar geeft na het optreden van Corry Konings zondagavond nog een toegift. Zaterdagavond was de Bossche Markt met zo'n 10.000 bezoekers, van tiener tot vitale senior, helemaal volgelopen voor de 12e editie van het Festival van het Levenslied. Op het hoofdpodium brachten het duo Helemaal Hollands

    De diavoorstellingen van Levenslied 's-Hertogenbosch

ZaterdagZondagTypisch Talent

en Bosschenaar Arnold Hofmans er de stemming in. De afsluitende partyact Starko XL liet het jonge publiek springen op snelle bewerkingen van evergreens als 'Hoe sterk is de eenzame fietser'. Op het tweede podium deinden de wat oudere bezoekers volop mee op de klanken van Jacques Herb ('Manuela'), Bosschenaar Addie Timmermans en 'foute' Duitse schlagers van Dieter Koblenz.

    

         

Levenslied 's-Hertogenbosch :123

VorigeHomeKijk ook eens op www.groetenuitoeteldonk.nlWebsite informatieVolgende

  

   

Foto's copyright © bij groetenuitdenbosch.nl